Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Květen 2024
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
50 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

Klubová a Evropská výstava v Budapešti 4. a 5.10.2008
Odesilatel admin na Úterý, Říjen 07, 2008 - 07:59 PM

Novinky

První říjnový víkend jsme si udělali krátký výlet do Maďarska. Na evropskou výstavu, které den předtím předcházela klubová výstava jezevčíků.

 V pátek po práci v pozdním odpoledni jsme vyrazili - dálnice  D1 nezklamala, takže jsme před výstavištěm byli ve tři ráno. Již v pět hodin se otevřely brány výstaviště, protože přijíždějící vystavovatelé způsobili kolaps budapešťské  dopravy.

Klubová výstava se povedla, hala vyzdobená překrásnými květinami, škoda jen toho počasí – pršelo, mrholilo, prostě nic hezkého pro psy ani pro lidi. Eimy byla ten den devítiměsíční, nastoupila do třídy mladých. Vyhrála Klubového vítěze mladých, takže její první důležitá výstava skončila skvěle. Cora se umístila na třetím místě ve třídě šampiónů. 


Odpoledne přece jen únava už dala o sobě vědět  /necelá hodina spánku/, proto jsme nečekali na závěrečnou přehlídku, kde se mohla zúčastnit Eimy a vyjeli jsme k objednaného hotelu. "Vyjeli" je špatné slovo, spíš ploužili. Pět kilometrů do blízkého hotelu jsme jeli celé čtyři hodiny. Před hotelem na nás již čekaly "paničky" trpasličích jezevčíků, se kterými jsme měli být ubytováni s tím, že hotel je plný a ubytováni budeme jinde.  

Druhý den ráno opět pršelo. Z hotelu  jsme odjeli už v šest hodin a po hodině jízdy jsme zaparkovali auto před výstavištěm,odvahu vjet do areálu jsme po sobotě už neměli. Na evropskou výstavu bylo zapsáno celkem14 940 psů .

Eimy dostala ocenění ve třídě mladých V2, Cessy v otevřené V2, Res CAC a Cora v pracovní třídě  V1, CAC, Res.CACIB. Jsem moc ráda, že i v tak veliké konkurenci jsme obstáli.
 
 A konečně cesta domů ............... navigace je perfektní věc,ale také by se na ní měl člověk někdy podívat, když jsme přejeli hranice a vítali nás najednou Rakušané, dívali jsme se poněkud překvapeně :-)

S odstupem času se vzpomíná jen na to hezké a zapomíná na deštivo a špatnou organizaci pořadatelů při příjezdech a odjezdech na výstaviště.