Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Březen 2023
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
37 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

KLUBOVÁ a SVĚTOVÁ VÝSTAVA JEZEVČÍKŮ 2011
Odesilatel admin na Středa, Červen 22, 2011 - 10:17 AM

Novinky

... konaly se 18. a 19. června 2011 v Praze  ...

aktualizováno 1.7.2011

 ... více na stránkách http://www.wut2011.com/cz/index.php?clanek=uvod

My se účastnili v plném počtu, ale vystavovat se přišel jen náš benjamínek Gonny, pro kterého to byla v Čechách premiéra. Přihlášen byl do třídy dorostu ve svých 7,5 měsících.

   

Ale popořádku .... výstava se konala v prostorách PVA Letňany a pan Filípek se středočeskou pobočkou KCHJ dokázali vytvořit skvělou atmosféru, na což mohou být pyšní.

 

 

   

 

 

 

Gonny v konkurenci získal Velmi nadějná 1 a  krásné II. místo v dorostu a dostal salámků, že to vystačí celé smečce na prázdniny :-) .... však se také chvilkami chladil v misce s vodou. 

   

 

Druhý den, v neděli, byla světová výstava jezevčíků. Účastnilo se jich pomalu na pětset. Gonny si ve své třídě vyměnil s ostaními jezevčíky místa a získal velmi nadějný 3. Důležité je, že oba dva dny mu naměřili rozdodčí stejných 33 cm, což jsem ráda :-)

 

 

 

 

  

 

 

Foto nahoře : Nejstarší účastník výstavy - drsnosrstý jezevčík s úctyhodnými 13 lety :-) Dole GONNY a jeho tatínek DAN KLAMAP DEBRA.

 

A v době, kdy jsme byli na výstavě v Praze, se konala v Hradci Králové krajská výstava, kde jsme měli zastoupení se sestřičkou Gonnyho - GREIS Z NERATOVICKÉ SKALKY  http://www.kynologie-hk.cz/vystavy.html . Získala také ocenění Vejmi nadějná 1 ( velice pěkná fena v typu i v pohybu ). Paníčkům Greis děkujeme za krásné předvedení :-)