Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Únor 2024
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
27 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

DUO * CACIB BRNO 2009
Odesilatel admin na Středa, Únor 11, 2009 - 06:54 PM

Novinky

Poprvé v České republice se pořádaly během jednoho víkendu dvě mezinárodní výstavy psů všech plemen.


V předvečer  výstav DUO CACIB, pořádaných v Brně, jsme se ubytovali v centru v příjemném penzionu ( bohužel zbytek hezkého pokoje i s kuchyňkou jsem nevyfotila ). Na výstavu jsme to měli opravdu jen "pár metrů".


                    


Sobotní výstava proběhla v krásném slunečném  ( trochu ale i větrném ) počasí. S sebou jsme vzali i Coru, která byla již v padesátém dni březosti, což jí ale nikterak nevadilo aby si bránila svou výstavní klec a i území před ní :-)


Eimy si "vychodila" třetího CAJCe, takže je již JUNIOR ŠAMPIÓN a umístila se i jako nejlepší mladý jedinec. Cessy získala CACe i  CACIBa a obě splnily  Crufts kvalifikaci 2010 ( Anglický Kennel Club schvaluje po oboustranném jednání s národními kynologickými organizacemi možnost pořádat jednu kvalifikační výstavu v každé smluvní zemi za kalendářní rok. Mělo by jít o nejprestižnější mezinárodní výstavu  na území daného státu. Nejlepší pes a fena ze třídy mladých "CAJC" a nejlepší dospělý pes a fena "CACIB" dostane speciální certifikát, kterým se bude prokazovat při přihlašování na Crufts.)


 


   


 


 


Ale za to do nedělního  rána jsme se probudili za nepřetržitého deště. Tma, zima, déšť, marast............... nic hezkého ani pro vystavovatele, natož pro psy. "Naše holky" získaly ta samá ocenění jako v sobotu.


  


Kdo měl čas před odpoledním vystavování v závěrečném kruhu, tak využil parkoviště k sušení a zahřívání  se  v autě :-)


  


Po příjezdu domů jsme Coře připravili porodnici a ona si spokojeně do ní zalezla, zbytek smečky se "dohadoval" o kostičky zakoupené na výstavě :-)