Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Květen 2024
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
50 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

Klubová barvářská soutěž 2013
Odesilatel admin na Středa, Říjen 02, 2013 - 05:52 PM

Novinky

se zadáváním titulu CACT a r.CACT

 

se konala 28. - 29.9.2013 v honitbě MS Vrchovina Hvozdná.

V pátek jsme se ubytovali v kempu Dešná, cesta byla trochu náročná ( co bychom také chtěli, když se jede celkem čtyři a půl hodiny okolo několika nehod na dálnici D1 ). A v sobotu ráno v areálu MS Vrchovina Hvozdná začala soutěž. Zúčastnilo se 12 jezevčíků, Gonny byl jediný trpasličího rázu. "Kluci" si vylosovali los číslo 9, takže první měli naháňku, Gonny měl hlasité nahánění 9 minut - vyhnal bachyňku se selátky. Potom se jelo  do přírodního parku - Hostýnské vrchy - dělat odložení a vodění na řemeni. Druhá skupina  měla následování a práci na pobarvené stopě.
Po pozdním obědě jsme odjeli zpátky do kempu, trochu si odpočinuli, psi zjistili, že i v kempu mají bachyně se selátky ( tak aspoň Cherry má nácvik ) a odjeli jsme zpátky do myslivecké chaty na malé občerstvení ( děkujeme ).
V neděli jsme měli před sebou následování a práci na pobarvené stopě. Milan si vylosoval až úplně poslední barvu, takže už všichni měli skončenou soutěž a už měli čas na gulášek a jako poslední přijel z lesa Milan s Gonnym, kteří mě nepotěšili. Gonny měl následování za 4  ( samé čtyřky ) a na barvě Gonny začal "panáčkovat" na napnutém řemeni, vyštěkávat houbaře a nakonec se mu povedlo přejít kus, známka 0. Je to škoda ..... a proto se budeme řídit heslem "není důležité uspět, ale zúčastnit se " :-)

 

Více foto na  http://majdanov.galerie.cz/6175605-kbs_2013#95358498