Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Květen 2024
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
47 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

Dovolená 2013
Odesilatel admin na Sobota, Srpen 24, 2013 - 05:51 PM

Novinky

Konečně jsme se dočkali vytoužené dovolené ...

... a hurá na chalupu. Bylo dost práce a i hodně zábavy a výletů.

Ten první výlet byl malý rituál - na Špičák. S kamarády jsme udělali výšlap na Špičák ( samozřejmě jako pokaždé, když jsme nahoře, tak hodinu pršelo ) a pak zpátky po nefunkční bobové dráze do Tanvaldu. 
Další výlet už byl delší - na Jizerku a dále Lasičí cesta, Jelení stráň, Vlčí doupě, Pytlácké kameny na Smědavu, kde jsme byli velice nemile překvapeni ( nejenom my !! ), že do turistické restaurace je zakázán vstup psům. Za jemného mrholení jsme si dali oběd u venkovních stolů ( s námi jedna rodina s malým dítkem v kočárku a retrievrem ). Takže už víme kam se nikdy nepůjdeme najíst - vždyť to není žádný interhotel, ale obyčejná turistická hospoda. Za celých pětadvacet let, co s námi žijí psi ve společné domácnosti, jsme zažili jen dvakrát, že nás někam nepustili se psy......... No, najedli jsme se a zpátky na Jizerku. Psiska byla uťapkaná a my také, ale výlet byl suprový.
A opět rituál - výlet na Souš se zastávkou na obědě v krásném hotelu Emilka
   
Na chalupu jsme si převezli všechny psy, ale postupně jsme odvezli Eimy a týden po ní i Connie, začaly hárat ( děkujeme Tondo za hlídání :-) ), takže zbytek dovolené byl už jen se třemi .......... a kocourem. 
Při malování chalupy ( ještě jednou děkuji za namalování tlapiček ) a řezání dříví jsme si dali i pár krátkých výletů. Paníček se Cherry dostali několik žihadel, když oba ( každý ale jiný den ) si stoupli do jednoho a toho samého vosího hnízda - Cherry měla jednu chvíli čumák dvakrát tak velký ......
 
Cvičně jsme nakapali barvu, udělali i šlapanou pro Gonnyho i pro Cherry - ta byla ze spárků nadčená a musím jí pochválit, šla i hezky po barvě.
Zase jsme se snažili udělat pár fotografií s kocourem Bobešem, kterého jsme měli na hlídání, sbírali i borůvky - to byl můj nadlidský výkon :-)
Pár dní poseděli s mládeží, vykoupali se nejenom na koupališti ve Zlaté Olešnici, ale i v Desné - a to byl děs, v tak studené vodě se dalo udělat nanejvýš jedno tempo a odumřely všechny svaly :-)
  

Dovolená hezká, ale bohužel i ta skončila a práce čeká ............

více foto na http://majdanov.galerie.cz/6152404-dovolena_2013#94784092