Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Květen 2024
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
49 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

Benefiční koncert občanského sdružení Pro kopyto
Odesilatel admin na Pondělí, Září 03, 2012 - 07:42 PM

Novinky

Kdy?  20. září 2012 od 14:00 do 02:00

aktualizace 4.9.2012

 

Občanské sdružení Pro kopyto pořádá benefiční koncert, který se uskuteční 20. září 2012 v pražském klubu Rock Café. Jedná se o pilotní akci sdružení. Koncert je koncipován jako celovečerní multižánrová show, na níž vystoupí hvězdy hudebního, tanečního a divadelního nebe.

Výtěžek benefičního koncertu bude získán prostřednictvím fixního vstupného a dobrovolnými příspěvky. Výtěžek bude věnován na seno pro koně Převalského, který se vrací do domoviny na pláně a stepi v Mongolsku. Tento převoz organizuje ZOO Praha.

http://www.prokopyto.cz/

http://www.youtube.com/watch?v=GJmGptIX9fA&feature=youtu.be/

Program

Gipsy.cz
Jejich romano hip-hop bude opravdovým vrcholem a multikulturní třešničkou benefičního večera. V Rock café si s Gipsy.cz pěkně vyhodíme z kopýtka.
http://www.metro.cz/gipsy-cz-a-dalsi-zazpivaji-vymenou-za-seno-pro-kone-prevalskeho-pwe-/metro-extra.aspx?c=A120903_115331_metro-extra_jbs

Lester Jackman
Je hráčem na steel drums, narodil se na ostrovech Trinidad a Tobago  a od 15 let žil v USA. Posléze se vrátil ke kořenům, reggae a calypso. Nyní žije ve Skandinávii, kde má kapelu Bag of rhythm, která se skládá převážně z afroamerických hudebníků. Lester Jackman bude vystupovat společně s Ivanem Hajnišem.

Bůhví
Sami o sobě říkají, že se nedokáží popsat jedním slovem. A není se čemu divit! Jejich hudba je totiž živou kombinací world music, soulu, rocku, ethno, ale i popu a jazzu a stále se inspiruje novými prvky. Bůhví, čím nás v Rock Café překvapí!

Gadrew Way
Že je vážná hudba a zvuk smyčců nuda? Kvarteto slečen Gadrew Way vás přesvědčí o opaku. V repertoáru mají nejen klasiku, ale i pořádně našláplé kousky. Jejich originální hudební interpretace uchvátila i světové hvězdy. Gadrew way si zahrály třeba se Stingem, Georgem Michalem nebo Plácidem Domingem.

Milo
„Vaše oblíbená hudební skupina“ se chystá podpořit i koně Převalského. Sedm hudebníků na pódiu, rytmická smršť a zábava – tak takhle bude zhruba vypadat jejich koncert. Jedním si můžeme být jisti, v Rock Café určitě nebudeme sami jako patizón.

Karel Kahovec
Těšte se na opravdovou bigbeatovou a rock’n’rollovou hvězdu 60. let! Jeho písničky známe všichni, takže si připravte hlasivky na zpěv. Tohle bude retro naživo.

Ivan Hajniš
Další bigbeatová legenda, která přislíbila účast na benefici. Frontman první undergroundové kapely v Evropě The Primitives Ivan Hajniš. Jeho elektrické blues a foukací harmonika vás určitě dostanou do varu.

EPY EPY
EPY EPY je jemná melancholie, sycena sluncem, větrem a deštěm, doprovázena klapotem rychlých kroků i tichým šelestem ptačích křídel v korunách stromů, zavinuta do vůně mlžného rána, zpomalena nehybným nedělním odpolednem. Tlesknete a zmizí…EPY EPY. Křehké písně