Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Březen 2023
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
38 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

LÉTO NA CHALUPĚ
Odesilatel admin na Pondělí, Srpen 22, 2011 - 07:07 PM

Novinky

volné víkendy a zbytek dovolené jsme opět trávili na chalupě ...

 počasí bylo .....no, zajímavé. Každý den pršelo minimálně alespoň hodinu, až poslední den předpověď slibovala krásné dny bez deště. Vody bylo opět v říčce Desné dost - i na jediné přístupové cestě k chalupě. To nám ale náladu nekazilo, plánů bylo hodně. Samozřejmě i trocha cvičení se psy, ať už odložení, následování či práce na pobarvené stopě.

 

 

 

Udělali jsme si několikahodinový výlet na Špičák ( samozřejmě v dešti )  i krátké procházky po okolí .... A psi se znovu kamarádili s kočkou ( je to kamarádění, když chvíli kočka honí psy a poté psiska kočku? )

 

 

 

 

 

 A další výlet... vlakem z Tanvaldu do Spálova ( k soutoku Jizery a Kamenice ), odtamtud pěšky romantickým údolím horské řeky Kamenice, která se tu divoce prodírá skalami, okolo zříceniny hradu Navarov, až k vlakové stanici Plavy a domů opět vlakem do Tanvaldu. Cesta to byla náročná pro ta malá psí stvoření, po jedné straně úzké cesty skály, po druhé strmý sráz, chvilkami jsme si psy podávali po žebříku .... Ale jen co jsme zničení dorazili domů, měli okamžitě nasměrováno do svahu za chalupou, kde viděli krásného srnečka :-)