Menu
Bullet3 Domů
Bullet3 Novinky
Bullet3 Standard
Bullet3 Výklad výstavních titulů
Bullet3 Chovné feny
Bullet3 Chovní psi
Bullet3 Mladé feny
Bullet3 Mladý pes
Bullet3 Psi
Bullet3 Štěňátka
Bullet3 Pracovní úspěchy
Bullet3 Odchovy
Bullet3 Vzpomínáme
Bullet3 Fotogalerie
Bullet3 Pejskoviny
Bullet3 Odkazy
Bullet3 Akce
Bullet3 Kontakt
Bullet3 Statistiky

Kalendář
Březen 2023
N P Ú S Č P S

Návštěvníci
36 nepřihlášení
0 přihlášených .

Zde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat!.

EIMY a TOKAJovi se narodil 27.2.2011 pejsek Harry
Odesilatel admin na Neděle, Únor 27, 2011 - 05:53 PM

Novinky

EIMY Z NERATOVICKÉ SKALKY a TOKAJ KLAMAP DEBRA mají malého psího klučinu ...

aktualizováno 28.3.2011

Chovatelská stanice Z Neratovické skalky zadá pejska s výstavními předpoklady - jezevčíka trpasličího/králičího dlouhosrstého, narozeného dne 27.2.2011.

Otec: TOKAJ Klamap Debra ( králičí ráz ) Junioršampion ČR, Deutscher Jugend-Chamion -VDH, Jr. Šampion WUT a Šampion ČR a SR, BOB Puppy na Světové výstavě v Bratislavě, CAJC  7x, CAJC VDH 3x, CAJC DTK 3x, Jugendbester 2x, Junior BOB 3x, Nejlepší mladý 3x, CAC 8x, CACA 2x, CAC VDH 1, res. CACIB 2x, CACIB 5x, BOB 4x. Zkoušky vloh I.cena
Matka: EIMY Z Neratovické skalky
( králičí ráz ) - Interšampion, Junioršampion ČR, Šampion ČR a SR, Grandšampion ČR, Středo-východoevropský vítěz, Klubový vítěz mladých Maďarska, Klubový vítěz ČR, Národní vítěz ČR 2x, Oblastní vítěz ČR, Krajský vítěz 4x, CAJC 4 x, CAC 28 x, res. CACIB 5x, CACIB 10x, BOB 8x. Zkoušky: vloh I.cena, Barvářské zkoušky I.cena, Barvářské zkoušky honičů  teriérů a jezevčíků I.cena  

Odběr bude možný od 23.4.2011. Nezávazná návštěva je vítána kdykoliv po předchozí telefonické domluvě. Štěně bude odčervené, očkované, odchované v bytě, učené čistotě.

Byl to Eimy první porod a šlo to jak se říká "jedna dvě". Cessy ( její maminka ) nás vzbudila ve 3.30 ráno ( měla starost co kdybychom porod zaspali ) a v 8.00 hodin byl  klučina na světě.

O den   Harry - váha 0,185 kg ( a odpoledne už 0,187 kg )

 

 

 GONNY je neuvěřitelně drzý : když EIMY byla venčena tak jako jediný se odvážil vlézt do porodnice podívat se co to tam dostal za hračku - a živou!. Další foto je když se EIMY vrátila a GONNY musel chtíc-nechtíc vylézt ven :-)

 

1 den   váha 0,194  kg

EIMY s miminkem jsou naprosto spokojení a GONNY má výsostní postavení, že může ( spíš se  nim narval ) být s nimi v porodnici. Na čtyřměsíční štěně je neuvěřitelně jemný ( jinak nás kouše jak ďas ) a malého prcka olizuje a ošetřuje :-)

 

 

7 den  - 1 týden   váha 0,26  kg

Eimy se už nelíbilo, že je sama s Harrym v pokoji a tak nám dělá společnost u televize...... no dělá - hezky se jí u té televize spí ;-) 

14 dní  - 2 týdny   váha 0,40 kg

Eimy je starostlivá mamina, ale ani nevíme jak ji Gonny přesvědčil, že i on se umí skvěle starat o Harryho, takže velice často jsou v porodnici spolu ( na druhém fotu je Gonny s Harrym sám ). Dnes bylo krásně, tak si "vyšlo " na chvíli na sluníčko i mimčo.

 

 

 

28 den - 1 měsíc   váha 0,62  kg